KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925354
nr 1392 5354
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Landskap, Signerad. Olja på pannå, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 64x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:33:52
500 kr
800 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt